** Penzion Pension Beta ubytovanie Praha 2

Penzion Praha 2 Pension Beta

Pesion Beta ponúka lacné ubytovanie v Prahe. Pension Beta sa nachádza v mestskej časti Praha 2, v blízkosti Vyšehradu a Kongresového centra a poskytuje ubytovanie v 1, 2, 3, 4 alebo 5 lôžkových izbách.

Spojenie do centra Prahy je veľmi jednoduché a rýchle. Električkou č.24 dôjdete na Václavské námestie počas 10 minút. Električkou č.18 trvá cesta na Karlovu 11 minút a 16 minút na Pražský hrad.

Praha pensión Beta ubytovanie :
Izby pensiónu Beta v Prahe majú vlastné sociálne zariadenie alebo zdieľané, kedy na každom poschodí sú celkom 3 izby s 2 kúpeľňami a 2 WC rozdelenými na mužov a ženy.

Pensión Beta v Prahe služby :
Recepcia nonstop, možnosť objednať izby s vlastným sociálnym zariadením a možnosť nefajčiarskych izieb. Na recepcii môžu hostia využiť telefón, fax a trezor, úschovňa batožiny. Parkovisko pre autobusy je vzdialené 400 m. Pre klientov s autom je možné zabezpečiť strážené parkovisko v cene 200 Kč / 24 hod. Zľavy pre študentov a držiteľov hostelových kariet a skupiny. V pensióne pre Vás zabezpečí okružné jazdy. Možnosť požičania bicyklov.

Pensión Beta stravovanie :
Raňajky sú podávané formou bufetu medzi 8:00 a 10:00 hodinou v jedálni. Po dohode je možné zabezpečiť obedy alebo večere. Internetová kaviareň je súčasťou budovy.
 
Ubytovanie v Prahe pensión Beta :
V blízkosti pensiónu Beta v Prahe sa nachádzajú významné pamiatky ako kláštor Na Slovanoch - Emauzy (Vyšehradská 49). Múzeum Antonína Dvoráka (Karlovo námestie). Vyšehrad - kostol sv. Petra a Pavla, pohrebisko zaslúžilých českých osobností sa Slavíne. Botanická záhrada. Tancujúci dom (Rašínovo nábreží). Pre turistov sú tiež atraktívne okružné plavby Prahou po Vltave - Pražská paroplavebná spoločnosť (Rašínovo nábreží).
Penzion Praha 2 Pension Beta - Služba na recepcii je 24 hodínPenzion Praha 2 Pension Beta - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Praha 2 Pension Beta - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Praha 2 Pension Beta - možnosť pripojenia na internetPenzion Praha 2 Pension Beta - k dispozícii kavareňPenzion Praha 2 Pension Beta - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardPenzion Praha 2 Pension Beta - akceptuje creditné karty VISAPenzion Praha 2 Pension Beta - akceptuje creditné karty American ExpressPenzion Praha 2 Pension Beta - akceptuje creditné karty JCBPenzion Praha 2 Pension Beta - akceptuje creditné karty Diners Club InternationalPenzion Praha 2 Pension Beta - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Praha 2 Pension Beta - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky:
Nevyhovuje Vám tento penzion? Ďalšie ubytovanie nájdete tu.

Ubytovanie Slovensko
 
Penzion Pension Beta ubytovanie Praha 2 Aktuálne počasie: jasno
Aktuálne počasie:
Denná tepl.: 5 °C Nočná tepl.: 1 °C Vietor: 23 m/s